logo producenta reklama producenta

PRODUCENT
TOREB BIZNESOWYCH,
TOREB TURYSTYCZNYCH,
PLECAKÓW, KOSMETYCZEK,
POKROWCÓW I INNYCH…

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów o różnym zastosowaniu. Na stronie www zmieszczone zostały jedynie przykładowe realizacje jakie przeprowadziliśmy w ostatnich latach. W ponad 20 letniej historii Naszej firmy realizowaliśmy setki przeróżnych zamówień dla bardzo dużej i szerokiej grupy odbiorców. Wszystkie realizowane przez Nas zamówienia wykonujemy z największszą starannością od zawsze dbając o wysoką jakość produkowanych przez Nas wyrobów. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy wzór na zamówienie Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami i zapraszamy do kontaktu w sprawie realizacji zlecenia. 

Torby Plażowe

Nowe wzory toreb plażowych na LATO 2014 !!!

torba plażowa

Tkanina Pikowana

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się materiał pikowany. Na zdjęciu widać torbę wykonaną z materiału pikowanego, którą chechuje lekkość oraz orginalny design.

torby pikowane

Bastian - producent toreb, plecaków, kosmetyczek i innych.
Torby wykonane są z najlepszej jakości materiałów.
Uszyjemy każdą dowolną torbę według projektu klienta.
Nasze torby to jakość, styl i nowoczesny design !
Oferujemy szeroki wybór produktów tekstylnych.
2013 Bastian | Strony WWW Łódź.
Ta strona zostawia "ciasteczka" na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "ciasteczek" w ustawieniach Twojej przeglądarki.X